Witaj! Zapraszamy do współpracy!

Strefa Klienta

STREFA MIESZKAŃCÓW

Właściciele wszystkich zarządzanych przez nas nieruchomości mają możliwość sprawdzenia swojego salda i zapoznania się z dokumentami nieruchomości. Dostęp można uzyskać na komputerach stacjonarnych i wszystkich urządzeniach mobilnych na każdym systemie operacyjnym. Indywidualny login i hasło do e-kartoteka znajdą Państwo na pierwszym wysłanym przez nas zawiadomieniu o wysokości zaliczek a dostęp do e-dokumenty na indywidualną prośbę. Poza standardowymi dokumentami umieszczanymi w e-dokumenty, spełniamy też indywidualne prośby pod warunkiem nienaruszania ustawy o ochronie danych osobowych i możliwości technicznych. Przejdź do Strefy Mieszkańca aby uzyskać dostęp online.

PORADY I INFORMACJE

W tym miejscu zamieściliśmy podstawowe informacje dotyczące funkcjonowania Wspólnoty Mieszkaniowej, podstawowe akty prawne takie jak ustawa o własności lokali jak również porady praktyczne związane z nieruchomością. Informacje będą sukcesywnie uzupełniane.

PROGRAM RABATOWY

Uruchomiliśmy program rabatowy kierowany do mieszkańców administrowanych przez naszą firmę nieruchomości. Program rabatowy umożliwia dostęp do atrakcyjnych zniżek na produkty i usługi oferowane przez partnerskie firmy. Uczestnictwo w programie pozwoli zmniejszyć wydatki w początkowej fazie zasiedlania mieszkania, podczas codziennej eksploatacji czy też innych bieżących spraw życia codziennego. W programie mogą uczestniczyć wszyscy członkowie wspólnot administrowanych przez Emco. Do uzyskania zniżki konieczne jest powołanie się na Program Rabatowy Emco. Firmy biorące udział w programie mogą w uzasadnionych przypadkach weryfikować, czy klient posiada prawo do zniżki. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy pytań prosimy o kontakt mailowy: biuro@emco.net.pl.

FORMULARZE

Znajdą tu Państwo podstawowe formularze dotyczące funkcjonowania nieruchomości. Między innymi kartę do głosowania, kartę usterek czy wzór pełnomocnictwa na zebranie. Nie trzeba się logować do e-dokumenty aby pobrać podstawowe formularze.

Zapraszamy
Zespół Emco